Антивіруси

Оберіть продукт, який вам підходить:

 


ROMAD Endpoint Defense (далі ROMAD) – це засіб захисту PC наступного покоління.
ROMAD є просунутим аналізатором малварної поведінки, які працюють в режимі реального часу. Подібний підхід дозволяє нам відмовитися від ресурсномістких і неефективних файлових сканувань.

ROMAD захищає систему користувача в реальному
часу без істотного навантаження на процесор, пам’ять або дискову підсистему.
Завдяки технології Malware Genetic Sequencing ™, що застосовується до постійних поведінковими характеристиками малварі, ROMAD не вимагає участі людини-оператора.
Людський фактор зведений до абсолютного мінімуму: ROMAD не ставить питань кінцевому користувачеві, а все, що потрібно від адміністратора системи – розгорнути ROMAD і іноді заглядати в інтерфейс панелі адміністрування.
ROMAD розроблений як рішення рівня Enterprise, за його розгортання в локальній мережі
організації відповідає адміністратор даної організації.

Історії успіху

ПКП «ІВІК-ЮГ» «28 червня ROMAD успішно впорався зі своїм завданням і заблокував роботу вірусу «Petya A» на захищених  ним персональних комп’ютерах і сервері, на яких працювала програма M.E.Doc».

ТОВ «Західно – Європейські Телекомунікації». «ROMAD був встановлений на більшості комп’ютерів нашої мережі, а так само на сервері. Саме це допомогло нам захиститися від руйнівних наслідків вірусних атак типу WannaCry і Petya і не зупиняти робочий процес.ROMAD EDR показав хороші результати, тому ми плануємо і надалі використовувати саме цей продукт ».

ПКП «ЕКОСФЕРА»«У момент проведення атаки вірусом під назвою NonPetya від 28 червня 2017 року, машини, на яких знаходився ROMAD EDR  не були вражені даними шифрувальником. Так само даний продукт успішно запобіг спробі NonPetya повторно закріптовати ряд машин з нашої мережі.В даний момент ROMAD EDR штатно захищає комп’ютери нашого підприємства. Заявляємо, що ми раді співпраці з розробниками ROMAD EDR і порекомендуємо його використання нашим бізнес-партнерам ».

Вартість: ДЛЯ СЕРВЕРА – 250 у.о., ДЛЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ – 47 у.о. по курсу на день проплати.

Звертатись: м.Бердичів, ПП «МП Інформатика», вул. Героїв України 73, крамниця електронних послуг «ТВІЙ ЧАС».

Телефони: 04143-267-33 ,067-924-94-04, 093-712-02-44